Aanbiedingen | Links | Sponsors | Sitemap | Contact

advertenties

Alle concerten in 2009

Alkmaar

Zondag 21 oktober 2018, 15.00 uur
Varvara Tishina (sopraan) en Victoria Dmitrieva (piano)
‘From Russia, with Love’, met werken van Glinka, Tsjaikovski, Rimski-Korsakov, Rachmaninov en Reinhold Glière
Locatie: t.h.v. fam Cijsouw, J.A. Raedeckerweg 39, 1871 CJ Schoorl
Aanmelden: bij contactpersoon mw Wouwenaar via (072) 5126036 of wouwenaar1@live.nl

Eindhoven

Zondag 21 oktober 2018, 15.00 uur
Jean-Léon Klostermann (tenor) en Reinild Mees (piano)
'Auf Flügeln des Gesanges' met werken van Mendelssohn en 'Schwanengesang' van Schubert
Locatie: t.h.v. contactpersoon hr Heemskerk, Röntgenlaan 9, 5691 GK Son
Aanmelden: aldaar via (0499) 471639 of f.heemskerk368@upcmail.nl of mw Heemskerk via annelieke.heemskerk@kpnmail.nl

‘s-Hertogenbosch

Zondag 28 oktober 2018, 15.00 uur
Leonore van Sloten (mezzosopraan) en Arjen Verhage (luit/theorbe)
'De Ster van Huygens', over de muzikale wereld van Constantijn Huygens en de liefde voor zijn vrouw Suzanna van Baerle met liederen van Huygens zelf en van Michel Lambert, Nicholas Lanier, Claudio Monteverdi e.a
Locatie: t.h.v. mw Potjes, Oosteinderweg 98 5247 WD Rosmalen
Aanmelden: bij contactpersoon mw Robben via 06-28136611 of lennyrobben@gmail.com

Leiden

Zondag 4 november 2018, 15.00 uur
Ambrož Bajec-Lapajne (tenor) en Maurice Lammerts van Bueren (piano)
‘Aurora borealis’, schatten van de Scandinavische liedkunst
Locatie: t.h.v. contactpersoon mw Boumeester, Hoge Rijndijk 121, 2382 AD Zoeterwoude
Aanmelden: aldaar via (071) 5890417

Rotterdam

Zondag 4 november 2018, 15.00 uur
Artur Rożek (bariton) en Tomasz Pawłowski (piano)
'Mens & Natuur' met werken van Ravel, Poulenc, Wolf en Mahler
Locatie: Salon Dell’Arte, t.h.v. Jos Exler en Willem Donker, Emmaplein 1, 3016 AA Rotterdam
Aanmelden: bij contactpersoon mw Volker-de Visser via 06 20442452 of gerrydevisser@hotmail.com

Zutphen

Vrijdag 9 november 2018, 20.15 uur
Artur Rożek (bariton) en Tomasz Pawłowski (piano)
'Mens & Natuur' met liederen van Ravel, Poulenc, Wolf en Mahler
Locatie: Zaadmarkt 87, 7201 DC Zutphen
Aanmelden: bij contactpersoon hr Heijerman via (0575) 522282 of dirckheijerman@gmail.com

Het Gooi

Zondag 11 november 2018, 15.00 uur
Igor Bogaert (bariton) en Jan Willem Nelleke (piano)
'Een Ode aan het Liederlijk Leven', een (licht) humoristisch programma met werken van Loewe, Poulenc, Wolf, Nelleke en Weill
Locatie: t.h.v. contactpersoon hr Blom, Johannes Geradtsweg 85, 1222 PN Hilversum
Aanmelden: aldaar via 06 25528546 of vvhlgooi@gmail.com

Groningen

Zondag 11 november 2018, 15.00 uur
Artur Rożek (bariton) en Tomasz Pawłowski (piano)
'Mens & Natuur' met liederen van Ravel, Poulenc, Wolf en Mahler
Locatie: t.h.v. Atelier van mw Penning, Emmalaan 7, 9752 KR Haren
Aanmelden: bij contactpersoon mw Bakker via (050) 5340521 of riekjebloembergen@xs4all.nl

Twente

Zondag 11 november 2018, 15.00 uur
‘Leden-voor-leden-concert’ op het thema ‘Composities vanaf 1918 – 100 jaar na WO I’
Locatie: ‘de Ticheler’, Tichelweg 2 , 7587 MC de Lutte
Aanmelden: bij contactpersoon mw Ovink via (0541) 517516 of ahodovink@a1.nl

Wageningen

Zondag 11 november 2018, 15.00 uur
Sonja Volten (sopraan) en Abigail Richards (piano)
Korte cycli van de Franse componisten Ravel (Shéhérazade), Poulenc (La courte paille), Debussy (Ariettes oubliées) en Satie (Ludions)
Locatie: t.h.v. mw Terhorst, Rondeel 37, 6701 HA Wageningen
Aanmelden: bij contactpersoon mw M. Muuse via (0318) 301259 of vvhlwageningen@hotmail.nl

Zeeland

Zondag 11 november 2018, 15.00 uur
Cécile van de Sant (alt-mezzo) en Nathalie Doucet (piano)
‘Vida y Amor’, met werken van o.m. Rodrigo, Granados, De Falla, Obradors en Turina
Locatie: t.h.v. hr en mw Kooiman, Bewestenwege 29, 4458 CZ ’s Heer Arendskerke
Aanmelden: bij contactpersoon mw Nieuwehuize-Harting via (0118) 625284 of via e-mail info@deosseberg.nl

Utrecht

Zaterdag 17 november 2018, 20.15 uur
Artur Rożek (bariton) en Tomasz Pawłowski (piano)
‘Sehnsucht’ met werken van Szymanowski, Lutoslawski, Malecki en Paderewski
Locatie: De Zeven Linden, Lagenoord 71, 3552 AA Utrecht
Aanmelden: bij contactpersoon hr Koch via (030) 2718142 of lek2@ziggo.nl

Utrechtse Heuvelrug

Zaterdag 17 november 2018, 20.15 uur
Ineke Vlogtman (mezzosopraan) en Steven Faber (piano)
'Stimmen der Völker in Lieder' met werken van R. Schumann, Zemlinksy, Glinka, Respighi, Graciano Tarragó en Britten
Locatie: t.h.v. hr en mw Hoogstad, Parklaan 49, 3941 RD Doorn
Aanmelden: bij contactpersoon mw Vreeman via (030) 6930361 of (bij voorkeur) via liedvrienden.zou@gmail.com

Amsterdam

Zondag 18 november 2018, 15.00 uur
Artur Rożek (bariton) en Tomasz Pawłowski (piano)
'Dans la forêt' met werken van Paderewski (12 songs op.22), Ravel (Histoires naturelles) en Poulenc
Locatie: t.h.v. contactpersoon mw Franken, Lomanstraat 13, 1075 PS Amsterdam
Aanmelden: aldaar via (020) 6717500 of frankenvbloemendaal@versatel.nl

Zwolle

Zondag 18 november 2018, 15.00 uur
Jean-Léon Klostermann (tenor) en Reinild Mees (piano)
'Auf Flügeln des Gesanges' met werken van Mendelssohn en 'Schwanengesang' van Schubert
Locatie: 'De Marke', Daendelsweg 2, 8051 DX Hattem
Aanmelden: niet nodig; inlichtingen bij contactpersoon hr Drewes via (038) 4442712

Haarlem

Zondag 25 november 2018, 15.00 uur
Sara Klein Horsman (mezzosopraan) en Vesna Dimcevska (piano)
Haydns solocantate Arianna a Naxos, en liederen van Beethoven, Zelter en Schubert
Locatie: t.h.v. contactpersoon hr Brockmeier, Van Merlenlaan 29, 2101GC Heemstede
Aanmelden: aldaar via 023 529064 of guusbrockmeier@gmail.com

Zeeland

Zondag 25 november 2018, 15.00 uur
Leden-voor-leden-concert
Locatie: t.h.v. hr en mw Kooiman, Bewestenwege 29, 4458 CZ ’s Heer Arendskerke
Aanmelden: bij contactpersoon mw Nieuwehuize-Harting via (0118) 625284 of via e-mail info@deosseberg.nl

Arnhem

Zondag 2 december 2018, 15.00 uur
Karolina Hartman (mezzosopraan) en Micha van Weers (piano)
‘Moje Láska’ met Tsjechische liederen over de liefde van Dvořák, Janáček, Martinů en Kaprálová afgewisseld met Tsjechische pianosolowerken
Locatie: t.h.v. hr en mw Alexander, Hertog van Gelrestraat 9, 6891 AX Rozendaal
Aanmelden: bij contactpersoon hr Veldhuizen via (026) 3518182 of jan_veldhuizen01@hotmail.com

Friesland

Zondag 2 december 2018, 15.00 uur
Cécile van de Sant (alt-mezzo) en Nathalie Doucet (piano)
‘Vida y Amor’, met werken van o.m. Rodrigo, Granados, De Falla, Obradors en Turina
Locatie: Pianopraktijk Pianissimo, Zilverstraat 8, 8801 KC Franeker
Aanmelden: bij contactpersoon mw Couweleers via (058) 2991822 of yolandecouweleers@gmail.com

Breda

Zondag 9 december 2018, 15.00 uur
Sara Klein Horsman (mezzosopraan) en Vesna Dimcevska (piano)
Haydns solocantate Arianna a Naxos, en liederen van Beethoven, Zelter en Schubert
Locatie: t.h.v. dhr Prins, Valkenstraat 17, 4847 TH Teteringen
Aanmelden: bij contactpersoon mw Angenent via (076) 5713678 of info@jakobijnwallis.nl

Zeeland

Zondag 9 december 2018, 15.00 uur
Leonore van Sloten (mezzosopraan) en Arjen Verhage (luit/theorbe)
'Dichters des Vaderlands' met teksten en muziek van Hooft, Vallet, Van den Vondel, Guédron, Boësset, Cats, Van den Hove, Huygens en Luyken
Locatie: Boerderijgalerie De Osseberg, Singelweg 11, 4364 LA Grijpskerke
Aanmelden: bij contactpersoon mw Nieuwehuize-Harting via (0118) 625284 of info@deosseberg.nl

Den Haag

Zondag 9 december 2018, 16.00 uur
Francis van Broekhuizen (sopraan) en Femke de Graaf (piano)
Programma wordt later bekend gemaakt
Locatie: t.h.v. hr Rutgers, Riouwstraat 145, 2585 HP Den Haag
Aanmelden: bij contactpersoon mw Verhoeven via (070) 3936182 of haverha@casema.nl

Groningen

Zondag 9 december 2018, 15.00 uur
Hanneke de Wit (sopraan) en Reinild Mees (piano)
Programma: liederen van Grieg, Schumann en Tsjaikovsky
Locatie: t.h.v. contactpersoon mw Bakker, Irenelaan 8, 9752 LS Haren
Aanmelden: aldaar via (050) 5340521 of riekjebloembergen@xs4all.nl

Zutphen

Zondag 27 januari 2019, 15.00 uur
Ruth Willemse (mezzosopraan) en Vital Stahievitch (piano)
'A New Woundrous Tide!' met liederen van Elgar, Mahler en Wagner
Locatie: De IJsselsalon, IJsselkade 21, 7201 HD Zutphen
Aanmelden: bij contactpersoon hr Heijerman via (0575) 522282 of dirckheijerman@gmail.com

Nijmegen

Zondag 3 februari 2019, 15.00 uur
Florian Just (bariton) en Jan-Paul Grijpink (piano)
'Die schöne Müllerin' van Franz Schubert
Locatie: t.h.v. mw Hoksbergen, Heidezoom 4, 6581 VB Malden
Aanmelden: bij contactpersonen mw Keijser via (024) 3233803 of k.keijser1945@kpnmail.nl, of hr Stekhoven via (0487) 532151 of h.stekhoven@kpnmail.nl

Utrecht

Zondag 17 februari 2019, 15.00 uur
Ambrož Bajec-Lapajne (tenor) en Maurice Lammerts van Bueren (piano)
‘Aurora borealis’, schatten van de Scandinavische liedkunst
Locatie: t.h.v. contactpersoon hr Koch, Lekstraat 2, 3433 ZB Nieuwegein
Aanmelden: aldaar via (030) 2718142 of lek2@ziggo.nl

Amsterdam

Vrijdag 1 maart 2019, 20.15 uur
Varvara Tishina (sopraan) en Victoria Dmitrieva (piano)
‘From Russia, with Love’, met werken van Glinka, Tsjaikovski, Rimski-Korsakov, Rachmaninov en Reinhold Glière
Locatie: t.h.v. contactpersoon mw Franken, Lomanstraat 13, 1075 PS Amsterdam
Aanmelden: aldaar via (020) 6717500 of frankenvbloemendaal@versatel.nl

Veluwe

Zaterdag 9 maart 2019, 20.00 uur
Caroline Stam (sopraan) en Maarten Hillenius (piano)
‘The Childrens’ Hour’, met liederen van o.m. Ives, Quilter, Poulenc en Duitstalige romantici, alsmede Childrens’ Corner van Debussy en Schumanns Kinderszenen voor piano solo
Locatie: t.h.v. fam Hutten, Beekstraat 38, 8081 ED Elburg
Aanmelden: bij contactpersoon mw de Kovel via (0341) 253329 of coradekovel@planet.nl

Haarlem

Zondag 10 maart 2019, 12.30 uur
Robbert Muuse (bariton) en Reinild Mees (piano)
‘Rondom Erich Wolfgang Korngold’, met werken van Korngold, Mahler en Argento
Locatie: Sociëteit Vereeniging, Zijlweg 1, 2013 DA Haarlem
Bij dit samenwerkingsconcert met de sociëteit hebben VvhL-leden gratis toegang en bedraagt de entree voor niet-leden € 10,-
Aanmelden: bij contactpersoon hr Brockmeier via 023 529064 of guusbrockmeier@gmail.com

Alkmaar

Zondag 17 maart 2019, 15.00 uur
Jubileumconcert t.g.v. het 50-jarig bestaan van afdeling Alkmaar
Irene Maessen (sopraan), Reinild Mees (piano) en Eleonore Pameijer (fluit), met Bo van der Meulen als gastheer en presentator
‘De Parijse Salon’, met werken van Fauré en Chaminade tot Satie en Poulenc
Locatie: Cultuurkoepel Heiloo, Landgoed Willibrordus, Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo
Aanmelden: bij contactpersoon mw Wouwenaar via (072) 5126036 of wouwenaar1@live.nl
De toegangsprijzen voor dit bijzondere concert worden later bekend gemaakt

Leiden

Zondag 31 maart 2019, 15.00 uur
Het ’Nije Trio’ met Mijke Sekhuis (sopraan), Hanka Clout (klarinet) en Vaughan Schlepp (piano)
‘Heimat, heimwee & hartezeer’, met o.m. werken van Schubert, Mozart en Spohr
Locatie: t.h.v. contactpersoon mw Boumeester, Hoge Rijndijk 121, 2382 AD Zoeterwoude
Aanmelden: aldaar via (071) 5890417

Twente

Zondag 7 april 2019, 15.00 uur
Varvara Tishina (sopraan) en Victoria Dmitrieva (piano)
‘From Russia, with Love’, met werken van Glinka, Tsjaikovski, Rimski-Korsakov, Rachmaninov en Reinhold Glière
Locatie: ‘de Ticheler’, Tichelweg 2 , 7587 MC De Lutte
Aanmelden: bij contactpersoon mw Ovink via (0541) 517516 of ahodovink@a1.nl

Utrecht

Zondag 12 mei 2019, 11.00 uur
Karolina Hartman (mezzosopraan) en Micha van Weers (piano)
‘Moje Láska’ met Tsjechische liederen over de liefde van Dvořák, Janáček, Martinů en Kaprálová afgewisseld met Tsjechische pianosolowerken
Locatie: t.h.v. fam Tasseron, Odijkseweg 15, 3994 AR Houten
Aanmelden: bij contactpersoon hr Koch via (030) 2718142 of lek2@ziggo.nl

Hier vindt u een overzicht van de komende concerten.

VvhL - KVK-nr. 40445139